Kamis, 11 September 2014

saliektām virzieniem

Sedu Ceramic Hair Straightener ir pazīstama kā veidošanas instruments zvaigznēm. Ir zināms, lai radītu divas Holivudas mīļāko Jennifer parakstu frizūras.Pirmais ir Jennifer Aniston draugu, un otra Sedu lietotājs ir Jennifer Lopez.

Jennifer Aniston, kurš spēlēja raksturs pazīstams kā "Rachael" par draugu, radīja tik daudz baumas par viņas modes vadošais frizūras rakstnieki darīja savu varoņa quirky storylines. Pēdējās desmitgades laikā, tūkstošiem sieviešu ganāmpulka viņu stilisti, lūdzot to pašu frizūra.Viena lieta, viņi nezināja, ka pēc slēdzenes tika kārtojumu, Jennifer stils bija formas un darināts ar Sedu keramikas matu ieveidošanas.

Ne tikai ir Jennifer Aniston veikusi Sedu matu taisnotāju par vienu no visvairāk pieprasītie pēc matu produktiem, bet Jennifer Lopez izmanto to kā labi. Viņas mati ir dabiski cirtaini un viļņaini, un tas ir Sedu, kas tiek kreditēts ar pievienojot mirdzumu un spīdumu uz Dženiferas Lopesas dziesmu cirtaini slēdzenes.

Sedu taisnotājs ir devis daudzas sievietes izskatu un stilu, ka viņi ir tikai sapņojis par to dara paši. Tagad, noslēpums ir atbrīvota, un pieprasījums pēc šīs ieveidošanas rīks ir palielinājusies, padarot Sedu Straightener viens no visvairāk pieprasīto taisnotāji tirgū šodien.

Sedu: Shine un Mirdzums

Dabiski cirtaini un viļņaini mati trūkst mirdzumu pupuk hantu hayati eceran multiguna termurah untuk merk exclusive hormon herbal yang asli di un spīdumu, kas ir raksturīgi taisni mati. Tas var būt jautājums par neveselīgu matiem vai sekas pārāk daudz ķimikāliju. Faktiski, tas ir dabisks stāvoklis cirtaini vai viļņotu matu atstaro gaismu. Šie virzieni ir saliektas un tāpēc gaisma lielība off matus, sniedzot izskatu sausu.

Taisni mati, no otras puses, neatspoguļo gaismu ar saliektām virzieniem, tāpēc gluda taisni mati izskatās gluds un pulētas.Sedu taisnotājs piebilst glazūra uz augšējā slāņa (vai kutikulas) no matiņiem, un rezultāts ir matu pilna ar spīdumu un mirdzumu.Sedu izmanto Ionic tehnoloģiju, lai sasniegtu savus spožs sekas.

Jonu tehnoloģija izkliedē Pozitīvi lādētie atomi uz matiņiem, kas izraisa matu zaudēt savu spīdumu. Turot Sedu un slidinot pār matiem, Ionic izvērsīsies atomus un izveidot mirdzošu spīdumu uz matiem. Tas pat izraisīt split galiem, kas ieteica atpakaļ kopā. Protams, kad mati ir slapji tas zaudēs pagaidu sekas no Sedu Straightener.

Tomēr, tas ir brīnišķīgs veids, kā panākt taisni mati, neizmantojot kodīgas ķīmiskās vielas, kas var bojāt matus ir iekšējie slāņi. Tagad, jūs varat valkāt jūsu matus ar izskatu, jūtas, spīdumu un spīdums, ka

Tidak ada komentar:

Posting Komentar